Forum generalne | mca.com.pl
Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - Wersja do druku

+- Forum generalne | mca.com.pl (http://www.mca.com.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/dzial-zdrowie-i-uroda)
+--- Wątek: Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. (/w-gdzie-znajde-czarne-mydlo-najlepiej-firmy-nacomi)

Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - Zakluczona - 01-12-2018 06:50 AM

Hej wszystkim, tak jak już zdążyłam wspomnieć wam w temacie chciałabym gdzieś znaleźć w internecie do kupienia rzecz jasna czarne mydło i najlepiej, aby było one z firmy Nacomi gdyż właśnie na jego temat słyszałąm i czytałam najwięcej pochlebnych komentarzy ze strony ludzi, którzy stosują. Jest, to jakiś marokański specyfik wytwarzany właśnie tam i jak mawiają działa cuda więc postanowiłam spróbować i zobaczyć czy to prawda co się o nim mówi.

Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - Suma - 01-12-2018 08:03 AM

Kochana ja wprawdzie nigdy o tym specyfiku nie słyszałam, ale za to chętnie dowiem się więcej bo muszę powiedzieć, że mnie tym zainteresowałaś. Wie ktoś coś więcej?

Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - NadprzyrodzonaIwona - 01-12-2018 08:24 AM

Ja używam czarnego mydła nacomi już od kilku dobrych miesięcy i jestem naprawdę usatysfakcjonowana i najpierw może powiem ci gdzie go kupiłam: aptekamini.pl/nacomi-mydlo-czarne-savon-noir-peeling-enzymatyczny-doglebne-oczyszczanie-120-g.html jest on tej samoej firmy, której szukałaś.

Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - Zakluczona - 01-12-2018 09:25 AM

Dlaczego kupiłaś go akurat tam, trudno jest go dostać w internecie?

Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - NadprzyrodzonaIwona - 01-12-2018 11:52 AM

Wiesz co to też, ale jeśli chodzi, o tę właśnie firmy, której szukasz, to właśnie na stronie aptekamini.pl cena tego jest najbardziej korzystna, a na dodatek bardzo często mają tam jeszcze jakieś swoje rabaty.

Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - Zakluczona - 01-12-2018 02:29 PM

DZięki składam zamówienie.

Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - Suma - 01-12-2018 04:47 PM

Jak wogule działa ten peeling jeśli mogę zapytać?

Gdzie znajdę czarne mydło najlepiej firmy Nacomi. - NadprzyrodzonaIwona - 01-12-2018 05:06 PM

No, to dogłębnie oczyszcza Ci skórę, usuwa nagromadzone na powierzchni cery zanieczyszczenia, ale chyba co najważniejsze złuszcza on twój stary naskórek przez co skóra odzyskuje swoją świeżość i naturalne piękno. W moim przypadku też doskonale nawilżyło mi to moją wiecznie przesuszoną skórę więc zakup tego był strzałem w dziesiątkę.