Forum generalne | mca.com.pl
Tani i dobry producent białego Decormatu. - Wersja do druku

+- Forum generalne | mca.com.pl (http://www.mca.com.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom, ogród, remonty (/dzial-dom-ogrod-remonty)
+--- Wątek: Tani i dobry producent białego Decormatu. (/w-tani-i-dobry-producent-bialego-decormatu)Tani i dobry producent białego Decormatu. - Zakluczona - 09-29-2017 02:42 PM

Kto mi podpowie gdzie zamówię biały Decormat w dobrej cenie? Proszę o szybką pomoc bo sprawa jest trochę gardłowa. Oprócz ceny interesują mnie produkty dobre jakościowo także proszę żebyście wzieli to pod uwagę, dziękuję Smile


Tani i dobry producent białego Decormatu. - mamut - 09-29-2017 04:04 PM

Najlepiej bezpośrednio od producenta a jeśli chodzi o Decormat biały producent którego warto polecić jest tylko jeden: http://glass-hart.com/. Zamawiam często dla klientów do kuchni jako panele, a niedawno nawet jako element biurka na wymiar. Na plus idealne przycięcia, grubość i odporność na zarysowania. Dochodzi niska cena, lepsza niż u innych producentów i dostawców.


Tani i dobry producent białego Decormatu. - Zakluczona - 09-29-2017 04:50 PM

Super, dzięki. Podpowiedz mi jeszcze czy można z tego zrobić systemy przesuwne? Chciałabym część w szkle przejrzystym a część w matowym. Co o tym myślisz?


Tani i dobry producent białego Decormatu. - mamut - 09-29-2017 06:48 PM

Według mnie nie byłoby problemu bo da się coś takiego zmontować tym bardziej że jeśli chodzi o szklane systemy przesuwne producent nie zastrzega takiego rozwiązania. Poczytaj sobie co piszą na stronie - http://glass-hart.com/systemy-przesuwne/ ewentualnie napisz do konsultanta online który się pojawia w prawym dolnym rogu i powinno być załatwione. Mam nadzieje ze pomogłem, pozdrawiam serdecznie.


Tani i dobry producent białego Decormatu. - Zakluczona - 09-29-2017 08:10 PM

Dziękuję za twój czas i tak konkretne odpowiedzi. Naprawdę jesteś wielki Smile


Tani i dobry producent białego Decormatu. - mamut - 09-29-2017 08:29 PM

Nie ma za co trzeba sobie pomagać.