Forum generalne | mca.com.pl
Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze? - Wersja do druku

+- Forum generalne | mca.com.pl (http://www.mca.com.pl)
+-- Dział: Na poważnie (/dzial-na-powaznie)
+--- Dział: Biznes i praca (/dzial-biznes-i-praca)
+--- Wątek: Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze? (/w-jakiej-marki-wyposazenie-multimedialne-do-nieduzej-auli-bedzie-najlepsze)

Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze? - Zakluczona - 05-24-2017 04:21 PM

Czy ktoś mi doradzi jaką markę powinnam wybrać dla urządzeń multimedialnych na stosunkowo niedużej auli? Chodzi o rzutnik, system nagłośnienia i inne potrzebne urządzenia. Liczę na wasza pomoc i pozdrawiam.

Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze? - Neptun - 05-24-2017 06:53 PM

Zamierzasz wszystko sama wybierać? Jeśli tak to wyniesie Cię to o wiele drożej niż jakbyś korzystała z firmy która kompleksowo dobierze najlepsze rozwiazania i zajmie się montażem jak równiez instalacją. Możesz wejść na http://www.providio.pl/ i napisać zapytanie o ceny, tylko podaj co dokładnie chciałabyś mieć. Mają wyposażenie multimedialne wysokiej jakości a prace przebiegają szybko i bez szkód dla wykończeń.

Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze? - Huzar88 - 05-24-2017 07:04 PM

Miałem właśni ci napisać że korzystniej wyjdzie współpraca z firmą świadczącą kompleskowe usługi w tym zakresie ale jak widać się spóźniłem ;]. Mogę podrzucić dobry pomysł - automatyczne zasłony, albo żaluzje na okna. Oszczedza to czas, nie przeszkadza w spoktaniach i profesjonalnie wygląda. Opłaca się bo ceny plasują się naprawdę nisko.

Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze? - NadprzyrodzonaIwona - 05-24-2017 08:00 PM

Automatyczne żaluzje też na pewno zamówię. Sprawdzę tę firmę bo jeśli bardziej opłacałoby się ich wynająć niż samemu się w to bawić no to bezdyskusyjnie wybieram firme.

Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze? - Neptun - 05-24-2017 09:02 PM

Cieszę się że mogłem coś podpowiedzieć Smile.

Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze? - Zakluczona - 05-24-2017 09:14 PM

To ja się cieszę że mi pomogliście i bardzo dziękuję bo już się wszystkiego dowiedziałam i faktycznie wychodzi o wiele taniej.