Forum generalne | mca.com.pl
Skąd można wypożyczyć auto na już? - Wersja do druku

+- Forum generalne | mca.com.pl (http://www.mca.com.pl)
+-- Dział: Hobby (/dzial-hobby)
+--- Dział: Motoryzacja (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Skąd można wypożyczyć auto na już? (/w-skad-mozna-wypozyczyc-auto-na-juz)

Skąd można wypożyczyć auto na już? - orbitalna - 01-31-2017 02:55 PM

Cześć,. Czy orientujecie się może skąd mogłabym wypożyczyć auto? Potrzebuję na tydzień wyjechać, a moje własnie u mechanika, pech chciał że poszło mi tam coś pod maską a nie są w stanie tego naprawić od razu. Proszę podajcie namiar na sprawdzoną wypożyczalnię. Będę wam bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie.

Skąd można wypożyczyć auto na już? - Hrabia - 01-31-2017 03:09 PM

Cześć, no ja mogę powiedzieć że wypożyczalni jest pełno. Jeśli mogę doradzić to wybierz nowocześniejsze auto bo wtedy masz pewność, że nie jest tak zniszczone. Tanie auta są zazwyczaj mało markowe i częściej wypożyczane. Na droższe nie każdego stać a i wizualnie lepiej wyglądają.

Skąd można wypożyczyć auto na już? - Wizna - 01-31-2017 03:45 PM

Witaj. Ja także wypożyczałam kilka razy. Ja wybrałam firmę wypożyczającą wypozyczalnia-borexpo.pl/. Ma bardzo dobre oferty samochodów, a co najlepsze możesz sobie zarezerwować to co ci do gustu przypada. Wystarczy, że formularz wypełnisz. Oferują tani wynajem samochodów Poznań tam masz ich firmę. Pozdrawiam

Skąd można wypożyczyć auto na już? - Kredytowy - 01-31-2017 05:59 PM

Hej. Ja także wypożyczałem stamtąd, ale busa. Super kontakt mają z klientami. Potrafią też doradzić. Ja tam byłem bardzo zadowolony, bo bus był w super stanie. Nowy rocznik, niewyjeżdżony, super się sprawował.