Forum generalne | mca.com.pl
Pomoc w sprawie rozwodowej w Zielonej Górze - Wersja do druku

+- Forum generalne | mca.com.pl (http://www.mca.com.pl)
+-- Dział: Na poważnie (/dzial-na-powaznie)
+--- Dział: Rodzina i dzieci (/dzial-rodzina-i-dzieci)
+--- Wątek: Pomoc w sprawie rozwodowej w Zielonej Górze (/w-pomoc-w-sprawie-rozwodowej-w-zielonej-gorze)Pomoc w sprawie rozwodowej w Zielonej Górze - Hrabia - 12-29-2016 01:18 PM

Moja żona mnie zdradziła. Kocham ją, ale czuję że nie potrafię jej wybaczyć. Nie mogę zestarzeć się z osobą, której nie mogę już zaufać. Chyba chcę rozwodu. Poszukuję prawnika w Zielonej Górze, który specjalizuje się w tej dziedzinie prawa.


Pomoc w sprawie rozwodowej w Zielonej Górze - Wizna - 12-29-2016 02:39 PM

Wydaje mi się jednak, że nie chcesz tego rozwodu. Kochasz żonę. Jeśli ona żałuje, wybacz jej. Na pewno z biegiem czasu odbudujesz zaufanie do niej na nowo.


Pomoc w sprawie rozwodowej w Zielonej Górze - orbitalna - 12-29-2016 05:14 PM

Na stronie internetowej: kancelaria-szewczyk.pl/oferta znajduje się oferta kancelarii w Zielonej Górze. Na liście znajdują się także sprawy rozwodowe, z którymi kancelaria musi się często zmierzyć. Z kolei na stronie: kancelaria-szewczyk.pl/rozwody dowiesz się, na jakiej zasadzie to wszystko przebiega. Może zastanowisz się nad mediacją? Kancelaria proponuje także to rozwiązanie, jeśli nie jesteś pewien czy chcesz się rozwieść.