Forum generalne | mca.com.pl
Sklep z oponami do aut różnej kategorii. - Wersja do druku

+- Forum generalne | mca.com.pl (http://www.mca.com.pl)
+-- Dział: Hobby (/dzial-hobby)
+--- Dział: Motoryzacja (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Sklep z oponami do aut różnej kategorii. (/w-sklep-z-oponami-do-aut-roznej-kategorii)

Sklep z oponami do aut różnej kategorii. - Huzar88 - 08-16-2016 07:23 AM

Witam wszystkich. Prowadzę swoją firmę i mamy tutaj sporo aut. Samochody są używane na bieżąco z powodu branży w jakiej działamy a ja szukam firmy która ma w swojej ofercie opony do różnych samochodów, nie tylko osobowych.

Sklep z oponami do aut różnej kategorii. - mamut - 08-16-2016 09:56 AM

Jedyna firma jaka mi teraz przychodzi na myśl, taka gdzie faktycznie oferta jest spora i ciekawa to opony Kunicki. Kupowałem u nich opony ciężarowe bridgestone do swoich aut i jestem mega zadowolony. Nie dość że wszystko wymienili u siebie na miejscu to jeszcze dostałem fajną ofertę na przyszłość Smile

Sklep z oponami do aut różnej kategorii. - Hania-Bodziony - 08-16-2016 11:26 AM

Co do firmy to raczej nikt nie ma im nic do zarzucenia. Pierwszy raz do nich trafiłam jak mój ojciec zamawiał opony rolnicze taurus. Później już jakoś poszło z górki i tak zamawiam od tamtej pory.

Sklep z oponami do aut różnej kategorii. - Neptun - 08-16-2016 02:07 PM

To już widzę dostałeś gotowe rozwiązanie. Firma bardzo dobra i rzetelna. Zamawiam u nich bo mają bogatą ofertę produktów pirelli Opony które od nich mam kupiłem 2 lata temu i najbliższa wymiana zbliża się za kolejne dwa Big Grin

Sklep z oponami do aut różnej kategorii. - Huzar88 - 08-16-2016 02:56 PM

Akurat teraz idzie taki sezon że zaczyna się robić powoli ślisko na drogach dlatego do aut osobowych chciałem dać opony zimowe firmy michelin (F18) a do reszty to już według uznania. Aż tak się dobrze na tym nie znam Smile

Sklep z oponami do aut różnej kategorii. - skrajna_egoistka - 08-16-2016 04:27 PM

To ja mam takie pytanie. Nie znam się ani na samochodach a tym bardziej już na oponach. Znajomy powiedział mi żeby szukała dokładnie takich opon - goodyear 205/65r15. Niestety za dużo mi to nie mówi dlatego moje pytanie, czy myślicie że poradzę sobie z zakupem tego przez internet?

Sklep z oponami do aut różnej kategorii. - Huzar88 - 08-16-2016 05:03 PM

Jakoś dasz sobie radę. Ja już zamówiłem kilka kompletów do tych aut które najbardziej potrzebują wymiany. Co do reszty to cały czas przeglądam ale wydaje się że jest tutaj wszystko czego potrzebuję Wink