Forum generalne | mca.com.pl
Szukam solidnego elektromechanika z dobrym warsztatem w Warszawie - Wersja do druku

+- Forum generalne | mca.com.pl (http://www.mca.com.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Męski świat (/dzial-meski-swiat)
+--- Wątek: Szukam solidnego elektromechanika z dobrym warsztatem w Warszawie (/w-szukam-solidnego-elektromechanika-z-dobrym-warsztatem-w-warszawie)

Szukam solidnego elektromechanika z dobrym warsztatem w Warszawie - Kredytowy - 03-18-2016 02:58 PM

Witam wszystkich. Szukam elektromechanika, który zająłby się naprawą silnika. Przede wszystkim szukam kogoś solidnego i sprawdzonego kto zrobi robote dobrze. Proszę o odpowiedzi.

Szukam solidnego elektromechanika z dobrym warsztatem w Warszawie - NadprzyrodzonaIwona - 03-18-2016 05:05 PM

Szkoda wydać troche grosza na nowy silnik i tak szukaja biznesmeny gdzie by tu przyoszczedzic zlotówke...

Szukam solidnego elektromechanika z dobrym warsztatem w Warszawie - Huzar88 - 03-18-2016 06:24 PM

Cześć. Mogę Ci polecić bardzo dobrego elektromechanika, który nie tylko zajmuje sie naprawami silników elektrycznych w Warszawie detalicznie, ale takze pracuje dla duzych firm, stąd właśnie ja go znam. Nazywa się Jerzy Kabala, a tu masz jego strone: przezwajaniesilnikow.waw.pl. Szczerze polecam bo facet zna sie na rzeczy i ma olbrzymie doświadczenie w tych sprawach, a co równie istotne nie liczy sobie nie wiadomo ile.

Szukam solidnego elektromechanika z dobrym warsztatem w Warszawie - Kredytowy - 03-18-2016 08:51 PM

Dzięki kolego, ale nie mogę znaleźc cennika napraw. Wchodzę tutaj http://przezwajaniesilnikow.waw.pl/cennik/ i wnioskuje sobie ze wszsytko zalezy od stopnia uszkodzenia i skomplikowania silnika. Zgadza sie? Jesli tak to są w ogóle jakies przyblizone widełki, bo nie wiem ile pieniedzy mam przygotowac?

Szukam solidnego elektromechanika z dobrym warsztatem w Warszawie - Huzar88 - 03-18-2016 10:55 PM

Nie da się tak bez żadnych informacji powiedzieć, a przynajmniej ja tego nie umiem Big Grin. Moze gdybym mial szklana kule i czapeczke w półksiężyce to bym Ci pomógł, ale tak to kicha. Teraz na poważnie, możesz zadzwonić i opisać problem, może elektromechanik bedzie mogl Ci powiedziec wiecej i tak mysle ze to najlepsze rozwiazanie skoro musisz sie wczesniej przygotowac.