Forum generalne | mca.com.pl

Pełna wersja: Tani i dobry producent białego Decormatu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto mi podpowie gdzie zamówię biały Decormat w dobrej cenie? Proszę o szybką pomoc bo sprawa jest trochę gardłowa. Oprócz ceny interesują mnie produkty dobre jakościowo także proszę żebyście wzieli to pod uwagę, dziękuję Smile
Najlepiej bezpośrednio od producenta a jeśli chodzi o Decormat biały producent którego warto polecić jest tylko jeden: http://glass-hart.com/. Zamawiam często dla klientów do kuchni jako panele, a niedawno nawet jako element biurka na wymiar. Na plus idealne przycięcia, grubość i odporność na zarysowania. Dochodzi niska cena, lepsza niż u innych producentów i dostawców.
Super, dzięki. Podpowiedz mi jeszcze czy można z tego zrobić systemy przesuwne? Chciałabym część w szkle przejrzystym a część w matowym. Co o tym myślisz?
Według mnie nie byłoby problemu bo da się coś takiego zmontować tym bardziej że jeśli chodzi o szklane systemy przesuwne producent nie zastrzega takiego rozwiązania. Poczytaj sobie co piszą na stronie - http://glass-hart.com/systemy-przesuwne/ ewentualnie napisz do konsultanta online który się pojawia w prawym dolnym rogu i powinno być załatwione. Mam nadzieje ze pomogłem, pozdrawiam serdecznie.
Dziękuję za twój czas i tak konkretne odpowiedzi. Naprawdę jesteś wielki Smile
Nie ma za co trzeba sobie pomagać.
Przekierowanie