Forum generalne | mca.com.pl

Pełna wersja: Jakiej marki wyposażenie multimedialne do niedużej auli będzie najlepsze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś mi doradzi jaką markę powinnam wybrać dla urządzeń multimedialnych na stosunkowo niedużej auli? Chodzi o rzutnik, system nagłośnienia i inne potrzebne urządzenia. Liczę na wasza pomoc i pozdrawiam.
Zamierzasz wszystko sama wybierać? Jeśli tak to wyniesie Cię to o wiele drożej niż jakbyś korzystała z firmy która kompleksowo dobierze najlepsze rozwiazania i zajmie się montażem jak równiez instalacją. Możesz wejść na http://www.providio.pl/ i napisać zapytanie o ceny, tylko podaj co dokładnie chciałabyś mieć. Mają wyposażenie multimedialne wysokiej jakości a prace przebiegają szybko i bez szkód dla wykończeń.
Miałem właśni ci napisać że korzystniej wyjdzie współpraca z firmą świadczącą kompleskowe usługi w tym zakresie ale jak widać się spóźniłem ;]. Mogę podrzucić dobry pomysł - automatyczne zasłony, albo żaluzje na okna. Oszczedza to czas, nie przeszkadza w spoktaniach i profesjonalnie wygląda. Opłaca się bo ceny plasują się naprawdę nisko.
Automatyczne żaluzje też na pewno zamówię. Sprawdzę tę firmę bo jeśli bardziej opłacałoby się ich wynająć niż samemu się w to bawić no to bezdyskusyjnie wybieram firme.
Cieszę się że mogłem coś podpowiedzieć Smile.
To ja się cieszę że mi pomogliście i bardzo dziękuję bo już się wszystkiego dowiedziałam i faktycznie wychodzi o wiele taniej.
Przekierowanie