Forum generalne | mca.com.pl

Pełna wersja: Skąd można wypożyczyć auto na już?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,. Czy orientujecie się może skąd mogłabym wypożyczyć auto? Potrzebuję na tydzień wyjechać, a moje własnie u mechanika, pech chciał że poszło mi tam coś pod maską a nie są w stanie tego naprawić od razu. Proszę podajcie namiar na sprawdzoną wypożyczalnię. Będę wam bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie.
Cześć, no ja mogę powiedzieć że wypożyczalni jest pełno. Jeśli mogę doradzić to wybierz nowocześniejsze auto bo wtedy masz pewność, że nie jest tak zniszczone. Tanie auta są zazwyczaj mało markowe i częściej wypożyczane. Na droższe nie każdego stać a i wizualnie lepiej wyglądają.
Witaj. Ja także wypożyczałam kilka razy. Ja wybrałam firmę wypożyczającą wypozyczalnia-borexpo.pl/. Ma bardzo dobre oferty samochodów, a co najlepsze możesz sobie zarezerwować to co ci do gustu przypada. Wystarczy, że formularz wypełnisz. Oferują tani wynajem samochodów Poznań tam masz ich firmę. Pozdrawiam
Hej. Ja także wypożyczałem stamtąd, ale busa. Super kontakt mają z klientami. Potrafią też doradzić. Ja tam byłem bardzo zadowolony, bo bus był w super stanie. Nowy rocznik, niewyjeżdżony, super się sprawował.
Przekierowanie