Forum generalne | mca.com.pl

Pełna wersja: Podhale, warto się tam wybrać na urlop?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanie tak jak w temacie. Nigdy wcześniej tam nie byłem a wiecie jak jest z dziećmi, muszą mieć co robić bo w innym wypadku nie będzie im się podobać. Warto tam jechać? Jeżeli tak to może przy okazji zna ktoś jakieś fajne miejsce gdzie najlepiej się wybrać? Będę zobowiązany.
Warto! O dzieci bym się nie martwił bo jeżeli nie jesteś typem kanapowca co weźmie piwo w rękę i przesiedzi cały dzień to jest dużo miejsc do zwiedzania. Wejdź na domkizdusza.pl i tam zobacz. Warto odwiedzić to miejsce bo są tam cudowne domki w góralskim klimacie i przepiękna okolica Smile
Też szukałam domków na Podhalu i trafiłam właśnie na stronę o której mówił kolega wyżej. Super warunki w porównaniu do niektórych miejsc, do tego cena jest naprawdę fajna bo jak pojedziesz na tygodniowy urlop to za noc cena jest bardzo niska. Nie będę pisała o widokach bo to chyba oczywiste Wink
Czy myślicie że oni byli by wstanie ustalić taki termin gdzie wszystkie domki są wolne i można by było zorganizować tam taki mały obóz sportowy? Mam kilka znajomych, zapalonych wielbicieli fitnessu i chcieliśmy zrobić sobie kilka dni takiego obozu treningowego.
Super miejsce, dzięki za te namiary. Szukałem czegoś takiego już wcześniej ale ciężko jest znaleźć fajne domki i do tego w dobrej cenie. Zaraz zadzwonię i postaram się dowiedzieć czegoś więcej a wam jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi Wink Pozdrawiam.
Przekierowanie