Forum generalne | mca.com.pl

Pełna wersja: Sklepy internetowe z obuwiem damskim i męskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy mógłby mi ktoś polecić dobry sklep obuwniczy prowadzący sprzedaż online? Zależy mi przede wszystkim na jakości. Chodzi o to, żeby buty były solidne, czyli nie rozleciały się po paru miesiącach normalnego użytkowania. Po drugie powinny być wygodne i nie obcierać, wiem, że to zazwyczaj zależy od marki.
Jeżeli chodzi o buty męskie sklep internetowy musi być naprawdę zaufany. Męskie buty mają swoją cenę, ponieważ męska stopa jest bardziej wymagająca. jest zazwyczaj większa i ma większą filtrację. Dlatego buty powinny być wygodne i przepuszczać powietrze, żeby stopa się niepotrzebnie pociła. Dobre buty dla faceta to podstawa. Nie ma co na tym oszczędzać.
Znam bardzo dobry sklep wysyłkowy z obuwiem damskim. Buty są rewelacyjne, a kultura obsługi jest po prostu na najwyższym poziomie. Nie podrzucę ci linka, ale sklep nazywa się Awangarda Shoes. Nie ma problemu ze zwrotami i wymiana towaru. Zresztą ja nawet nie musiałam nigdy niczego wymieniać rozmiarówka jest bardzo dokładna. tylko pamiętaj zmierzyć stopę. Najlepiej w trzech wymiarach Wink
Widzę, że męskie buty też tam można znaleźć, czy ktoś kupował już obuwie dla siebie w tym skalpie i mógłby podzielić się doświadczeniem. Pytanie kieruję do męskiego grona oczywiście.
Ja brałem ze trzy pary. Wszystkie są bardzo wygodne. Na modzie za bardzo się nie znam więc żona mi wybiera buty.
Mam takie buty jest naprawdę dobrze. nie ma na co narzekać.
Ok., no to robię zamówienie i czekam na przesyłkę. jak przyjdą to dam znać jak mi pasują. No to do zobaczenia wszystkim. Dzięki i pozdrawiam.
Przekierowanie