Forum generalne | mca.com.pl

Pełna wersja: Szukam dobrego fotografa z Poznania lub okolic.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Możecie mi polecić jakiegoś dobrego, a przy okazji w miarę taniego fotografa z Poznania lub okolic? Co prawda ślub dopiero za rok, ale już teraz chciałbym zapoznać się przynajmniej z kilkoma różnymi ofertami, tak żeby wybrać najlepsza opcję.
Po pierwsze, szcere gratulacje, bo przypuszczam ze piszesz o swoim slubie. Po drugie, to może sprawdź ofertę JStudio. To taki zakład fotograficzny prowadzony przez człowieka, który specjalizuje się w fotografi ślubnej i okolicznościowej. Wejdz sobie na jego strone albo poszukaj go na FB. Facet robi naprawde świetne zdjęcia.
Jeśli potrzebny Ci typowy fotograf ślubny Poznań zna wiele takich osób. Poszukaj w necie. I tak będziesz musiała podzwonić po tych fotografach, żeby zorientować się w cenach i sprawdzić czy są dostępni w określonym terminie. Popularne terminy są często rezerwowane z rocznym wyprzedzeniem, więc dobrze, że już zaczynasz szukać.
Faktycznie, niektórzy są już zarezerwowani i to na rok do przodu, szok! Nie przypuszczałam, że może być tak ciężko. Spróbuję jeszcze w tym studio, które wymieniłaś. Dzięki za informacje.
Przekierowanie