Forum generalne | mca.com.pl

Pełna wersja: Wyposażenie przemysłowe – czy jest drogo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanie mam jak w temacie do was ludziska, chodzi o wyposażenie przemysłowe, potrzebuję różnego rodzaju oświetlenie, zasilanie i tym podobne rzeczy i zastanawiam się jak to będzie wyglądało cenowo. Przymierzam się to poszerzenia swojej działalności, mam trochę lepszy okres i więcej pieniędzy to może czas właśnie nadszedł na pewne inwestycje.
Kolego, to o co pytasz to strasznie ogólne pojęcie. Sam wiesz najlepiej czego potrzebujesz i powinieneś po prostu znaleźć w sieci jakiś sklep z takimi rzeczami, a potem popytać i na spokojnie przeanalizować ceny. Tutaj cocer-shop.pl chociażby masz różnego rodzaju wyposażenie przemysłowe, jak o to chodzi to popatrz sobie.
To trafiłeś doskonale bo ja potrzebuję między innymi takie elementy cocer-shop.pl/151-uklad-zaplonowy-do-lamp-hqi, sporo oświetleniowych rzeczy tak naprawdę. Mówisz, że ten sklep jest spoko i warto sobie tam właśnie kupować?
A czytać nie umiesz? Podał przykład skleu gdzie możesz sobie ceny sprawdzić, jak wiesz czego potrzebujesz to wpisujesz w necie i wyskoczy ci kilka ofert, porównujesz, oceniach, no inaczej nie da się chyba znaleźć czegoś tanio.
Jak to ci coś pomoże to tutaj cocer-shop.pl/137-zarowki-sygnalizacyjne mają dobre te żaróweczki sygnalizacyjne. Ogólnie spoko elementy oświetlenia można tam kupić, ja jeszcze się nie zawiodłem Big Grin
Co to za biznesik będzie kolego???? Wink
Przekierowanie